Nem tudom jó-e a cím, de ez volt az első gondolatom. A minap olvasgattam a netten és keresgéltem ilyen Gülliches cikkeket. Hát mit ad isten belerohantam ebbe a remekműbe. A közepe tájt válik igazán érdekessé, az amúgy laikusok számára kreált szösszenet, ahol az Action Direktről írnak. Szerintem triviális, hogy kicsit hasonlít ez a rész ehhez a részhez, amit még én írtam pár éve. Onnan is gondolom, hogy a szerző, mélyen tisztelt Kollmann András a középső résznél egy egyszerű Ctrl+C és Ctrl+V használt, mivel rám jellemző módon még egy-két helyesírási hibát is átmásolt... :D vagyis a -mert és hogy- kötőszavak elé értelemszerűen vesszőt illik rakni, mivel új tagmondatot kezdünk. Mindenesetre egész jó cikket sikerült összehoznia.
Rájött hogy ehhez az úthoz minden téren nagyon erősnek kell lenni mert van benne perem, reibung, és a legnehezebb (gyilkos) egyujjas fogások is.
Jövő héten Bécs, világkupa. Mindenkinek csak ajánlani tudom, ráadásul még a veszprémi Pistikének is lehet szurkolni, szóval Mire vártok még???
meg a 'speziális' LOL
VálaszTörléstényleg ezt észre se vettem... :D atya világ :D bár az írásomon inkább sírni kéne... :P
VálaszTörlésörülj neki:) amúgy már ültél Kollmann András autójában amikor Francia-bányáról elfuvarozott minket(1770 ft-os bejegyzés). :)
VálaszTörlésvan hogy nem emlékszik dolgokra az ember...
VálaszTörlésbár én kicsit korán kezdtem ezt.. :D