2010. július 18., vasárnap

StraßenMusikFestival

"Mindig is fázni fogsz, ha nem mozdítasz meg elég sok fát, ahhoz hogy tüzet gyújthass." -született meg tőlem ama nagy mondások egyike, avagy az első "Izer tétel".
Sajnos az önkormányzat szemétkedett így elmaradt idén az Utcazene boulder. De a zene nem. Életem legdurvább hete van mögöttem, nem is értem mért nem fekszem le most aludni. Ahhoz hogy az érettségi után maradhassak az ötödéven (a technikusi miatt) két hét nyári gyakorlatra kellett mennünk. Ez pont egybeesett az utcazenével- hát mit lehet tenni. A fagyizó szent hely, menni kellett. Így történt az eset, hogy szerda hajnaltól - csak Blanche mondása motivált, miszerint "majd alszunk ha a temetőben leszünk...".
Miután lenyomtam a 8 óra gyakorlatot, haza rohatnam enni, majd mentem is be a fagyizóba. Ott későestig nyomtuk a jeges ipart, majd bevetettük magunkat az életbe. Átlagosan 5 körül értem haza, így másfél óránál nem maradt több az alvásra és minden nap így tovább. Így történt, hogy vasárnap hajnalra kb 96 óra alatt 7 órát aludtam. Szombaton már annyira fáradt voltam, hogy viccen kívül komolyan féltem egyszer csak majd elsötétül a kép, s mikor újra szemem elé kerül a világ, homályosan egy fehér plafont látok és két arc néz le rám akiket nem tudok kivenni, számból és orromból pedig csövek lógnak ki. Szerencsére túléltem.

A szervezet kicsit lemerült, de legalább visszanőtt a bőr, mert az áthajlásban lévő 43 mozdulat azért odaváááááágot. :-)
Remélem nemsokára harangoznak...

9 megjegyzés:

  1. sajnos csak erre futotta egy komplett höllentali túra után, efotok, munkahelyek és motivációs problémák miatt no bejegyzés.

    VálaszTörlés
  2. Ejnye,valami jobbat és többet is összehozol még.Várjuk ám a biciklis túrád részletes kivesézését :D

    VálaszTörlés
  3. harangoznak a VADnak, a FENE vigye el!!!

    VálaszTörlés
  4. Ezt a megjegyzést eltávolította a szerző.

    VálaszTörlés
  5. untam a régit, de most van egy csomó új stílus ha kell és ez nem jön be változtathatunk.

    VálaszTörlés
  6. nem lesz höllentalról bejegyzés?? és én honnan fogom megtudni h mit műveltetek odakint? hárman csak összehoztok vmit nem? légyszilééégyszi

    ja és uramatyám, vmiben én motiváltalak?? jajdeboldogvagyok :):)
    a no-alvási képességed még egy vizsgázó egyetemista is megirigyelné :P

    VálaszTörlés
  7. utcazene forevör! nekem csak a salsa-tábor és az efott esett volna egybe vele idén.. szerencsére nem okozott gondot a döntésképtelenség :) de majd jövőre!
    ezaz, Bálint, büszke vagyok Rád!! haluk nem voltak???

    VálaszTörlés
  8. dehogyisnem nem tudtam reggel eldönteni hogy mostam e már fogat, így háromszor is megcsináltam..(vagy többszört... :/ )

    VálaszTörlés