2011. május 25., szerda

Monve

Eme képet Gabó barátomnak ajánlom, akit bár mindenképp próbáltam - nem sikerült becsalni az éjszakába. Jah és Gabó, a göndörkének azt hiszem nincs pasija! ;)

6 megjegyzés:

  1. hello, végre egy olyan kép ahol büszke lehetek rád :)
    Kapád

    VálaszTörlés
  2. És a másik csajnak ki a barátja??
    ;)

    VálaszTörlés
  3. Aaaaaaaaaaaaaa ezt nem hiszem el!!!!!:))))))))))) Legkozelebb fix veled tartok!!!!!!

    VálaszTörlés
  4. a másik csajnak ÉN, ismétlem ÉN vagyOK (JELEN IDŐ) a barátja : D

    VálaszTörlés
  5. a pulcsimon meg állótólag valami olajbogyós ánizsos pálinka van :D

    VálaszTörlés
  6. Ezt megbeszéltük Brother! Nekem tökéletesen megfelelő lesz a göndör Istennő!:)

    VálaszTörlés