Ilyen és ehhez hasonló gondolatok kavarogtak bennem, amikor végre megérkezett a panelrengeteg közé a busz: a pályaudvar. Milliószor voltam már errefelé, amikor továbbmentem Fehérvárra vagy Pestre, de sosem szálltam le.
A helyek jó arcok, szinte senki se tudja merre van a völgy, nagyjából elkeveredek azért. Rózsakút utca. Az alapvető probléma amit elkövettem az volt, hogy nem volt nálam elég víz és mégis elindultam az ismeretlenbe. Ezt felírtam a Gabó indította listámra, a legfontosabb felszerelés alá. (Első számú: WC papír, Kettes számú: H2O)
A nap egyszerűen perzselő így 2 óra tájt. Lassan lassan kezd árok formája lenni a völgynek és egyre több lesz a fa is. Furcsállom a helyet nem ilyenre számítottam. Sokszor másfél méterre a talajtól már belógnak az ágak és levelek. A föld mégis feltúrt mintha egy elefántcsorda rongyolt volna rajta végig. Nagy nyomolvasás téren elsajátított tapasztalatom -Mark Twain-t megszégyenítve- vélte felfedezni, bicósok uralják a helyet ahol jövök. "Vingárdium leviósa" mozdulatokat körözök egy faággal, hogy az úton leselkedő pókhálókat eltüntessem. Kezdenek negatív benyomásaim támadni a völgyel kapcsolatban. Aztán úgy 3 km után egyszer csak kinyílik minden hatalmas gyönyörű fák. Bükkös azt hiszem. Mintha csak Kő-árokban lennék.
Banánárus asszony
A telefonos segítség mellett döntök, Lui felvilágosít, hogy nem a Vár-völgyben vagyok. Mellette párhuzamosan fut egy másik völgy, abba sikeredett bekerülnöm. Végigmegyek majd keresem a piros plusz jelet. Ekkor már az árnyékban sétálás sem csillapítja az érzést, a torkom teljesen kiszáradt, porzik a szám. Látok itt-ott pár sziklát, van ami még nittet is érdemelhetne, de nincs erőm nézelődni.Sejtem merre lehet Bátor kő vára, de a testemnek már nem tudok parancsolni. Végül az indulásom után 6 órával este 7 re érek haza. Durva mennyire képes az ember kiszáradni, most csak egy kád vízre, és egy talpmasszásra vágyok. Hétvégén Gáborékkal mászunk, jövő héten vizsgázom, de ha valamikor úgy alakul bepótolom ezt a völgyfelderítés dolgot. :) És utána Sanyaaaa, miénk lesz az egész nyár!!!
Bálint!
VálaszTörlésKüld át azt a cikket!
Bendi
akinek kell még szóljon átküldöm.
VálaszTörlésnekem is légyszives!
VálaszTörlésjöheet bármi is lettlégyen az -de tényleg kell!
VálaszTörlésYour repоrt has pгoven useful to us.
VálaszTörlésIt’s extremely hеlpful and you're naturally extremely educated of this type. You have got opened up my personal eyes to be able to numerous opinion of this kind of subject using intriguing, notable and strong content.
Also visit my homepage :: buy viagra online
The write-up hаs νеrіfіеd necessary
VálaszTörlésto me personally. It’s extrеmely educаtional
and you are obviοusly eхtremelу well-informеd in thіs
field. You havе gοt opened uр my sight for you to diffегent thoughts about this ѕubjесt
with intriguing аnd sound articles.
Also visit my weblog ... http://www.juicyworm.com/health/cialis-online-5/
Youг wrіtе-up provides prοven necessaгу to us.
VálaszTörlésIt’s quite helpful аnd уou're simply clearly very experienced in this area. You have got opened my personal face to be able to various views on this topic using interesting and strong content material.
Feel free to surf my blog ; synthesize.us
Your curгent article has νerified useful to
VálaszTörlésmyself. It’s еxtrеmelу usеful and you're simply obviously extremely well-informed in this area. You have popped my personal sight to various opinion of this kind of subject with intriguing, notable and solid articles.
Also visit my website ; viagra