2011. június 15., szerda

"Beszarás feeling"

Én már megértettem a titkot. És TE?

3 megjegyzés:

  1. ez valami VI os? :)

    VálaszTörlés
  2. hát hatosnak talán nem mondanám, olyan V+ esetleg VI- :)
    de félek akkor már sokat mondtunk... :)

    VálaszTörlés