-Idén nem! Új fogásokat vettem, hála a T-rocknak. Idén keményebbek leszünk!!! Mit nekem 45°.
Persze mint minden évben, most is leöblítettük torkunkat az utolsó edzés emlékére.
Ezek a bulik mindig a legjobbak, felérnek egy 40.-kel is, akáááár. (Talán több mint tízből hatos, de nem vagyok benne biztos...) Amik itt történnek azok itt is maradnak. Kifejlesztettem a mászók táncát, amiben bármely megmászott 8a-t el tudom táncolni, a kunsztal együtt. (!) Ilyen látványban csak nagyon keveseknek van részük...
Hétvégenként a Csokifagyizóban fogok dolgozni, úgyhogy hétvégén számomra nincs mászás, max persze otthon boulder. De van 5 napom, bár sajnos van akikkel ez ütközik. :(
csak mert 8 gombóc nem a világ...
Szeretnék egy megfelelő partnert találni, egy hétfő-kedd, vagy kedd-szerda két napos Kis-Gerikre, ez állandósulna. Ha van kocsi mehetünk messzebb, ha nincs akkor Kő-árok, vagy ami busszal megközelíthető, ez csütörtök vagy péntek. Egy biztos: két hét múlva már vége lesz az érettséginek, s nekem keresztet vethettek... Kis bulik, mindenhol.
Ezért akarok egyetemista lenni...



Na mégis felkerült Gábor :P
VálaszTörlésSajnálom, hogy lemaradtam a sörről, talán lesz máskor.
VálaszTörlésBálint, ha valaki azt mondja neked, hogy ő inkább hétvégén menne mászni, akkor légyszi' továbbítsd hozzám! ;-)
hallottátok!!! :Đ
VálaszTörléshol van a fagyizó? pisztácia van? :D vasárnap bebizonyítottuk, hogy lehet35 fokban is mászni :D na jó, többségében árnyékban :D
VálaszTörlés