2010. június 19., szombat

Slackline

Itt a nyár, süt a nap (kivéve ha esik), nincs suli (kivéve az érettségit meg az államvizsgát) jeee...

Pár hete a körelnökünk behozott a mászóterembe egy slackline-nak látszó tárgyat, mondván, hogy ez most nálunk lehet bizonytalan ideig. Kaptunk az alkalmon és egyből felállítottuk a teremben, azóta is szorgosan gyakorolunk (már nem a teremben) és, bár még suták vagyunk a szeren, szeretnénk arcoskodni vele az egyetemista csajok becserkészése végett (természetesen csak tagtoborzás céljából).

Reméljük az egyensúlyérzékünk javulása pozitívan fogja befolyásolni a technikánkat a falon. Lényeg a lényeg: jól érezzük magunkat (ha már nincs szikla, akkor jobb, mint a semmi) és készült pár jó kép.









És persze a felejthetetlen tanévzáró kertiparti lekváros csirkével.

1 megjegyzés: