2010. június 28., hétfő

Tündéri

Ma reggel az Msc felvételimen voltam, nem volt valami hereizzasztó, sikeresnek értékelem.
Ezután nemsokkal kimentem a Tündér sziklákhoz boulderezni (egyedül). Rég érintettem sziklát, már nagyon hiányzott.

A kaszáspók volt a cél. Addig próbálgattam a különböző bétákat, amíg a középső mozdulat is meglett. Ezután kiment egyben, viszonylag statikusan ment, de sajna csak a környező fák a tanúi eme jeles eseménynek.
Még elugrottam Francia bányára is kicsit körözni, ott elég lapos volt a hangulat.

Este kinéz még egy kis sörözés Tomcsi bánnal, aki nemrég jött vissza norvég kiküldetéséből. Jó napnak ígérkezik ez a mai.

2 megjegyzés:

  1. váááóóóóóóó, királyság!!!!
    "...és isten befogadtatta eme nehézségek, és gazságok közötti világba, hol már tudja mi célja s küldetése, bár még korántsem látja az út végét, de mánmár plántálá a hitet, a reményt, s hol elébenéz a szebb jövőnek."

    vagyis gratulálok a k***a életbe...!!!! :D

    VálaszTörlés